Ректор Луцького національного технічного університету, Ірина Вахович, запросила вступників, які склали національний мультипредметний тест на максимальну кількість балів, на чаювання зі смаколиками. Цей захід мав на меті привітати найталановитіших студентів, які обрали ЛНТУ своїм першим пріоритетом.

вступникивступники

«Мені надзвичайно приємно вітати вас тут, у стінах нашого університету. Отримати 200 балів на НМТ — це результат наполегливої праці та відданості. Ми створюємо таке середовище, де вам буде комфортно навчатися, де ви відчуєте себе як вдома. Ви — не випадкові люди в нашому університеті. У вас є всі можливості для розвитку, і ви зможете тут стати тими, ким забажаєте», — наголосила Ірина Вахович.

вступникивступники

Під час зустрічі обговорювалися міжнародні можливості для студентів, особливості освітніх програм, специфіка навчального процесу та ідеї, які можна впровадити у студентське життя.

Зокрема, Ірина Вахович підкреслила, що університет надає здобувачам можливості для розвитку бізнесу: «Ми створюємо бізнес-осередки, а ви генеруєте ідеї для бізнесу, адже в ЛНТУ є всі необхідні умови для цього».

вступникивступники

Майбутня студентка Мирослава поділилася своєю історією знайомства з університетом: «Моє знайомство з ЛНТУ розпочалося з приймальної комісії, яка виявила неабияку професійність та підтримку. Вони не лише допомогли мені розібратися зі всіма аспектами вступу, але й організували чудову екскурсію університетом, під час якої я змогла побачити всі переваги та можливості, які відкриває ЛНТУ для своїх студентів».

вступники

Юні гості, в свою чергу, розповіли про себе, свої інтереси і очікування від навчання у стінах університету. Насамкінець, ця зустріч стала чудовим початком для нових студентів, надаючи їм впевненість у виборі та надихаючи на майбутні досягнення в ЛНТУ.

вступникивступникивступникивступники