Луцький національний технічний університет продовжує підтверджувати свою провідну позицію в науково-дослідницькій сфері. За підсумками перших шести місяців 2024 року університет посів почесне II місце у рейтингу "Євроосвіта" винахідницької діяльності закладів вищої освіти України.

рейтинг

Дослідження, проведене серед 275 закладів вищої освіти України, охоплювало аналіз результативності в сфері винахідництва та інновацій. У рейтингову таблицю були включені лише ті ЗВО, які продемонстрували вагомі результати, що підкреслює значущість досягнення ЛНТУ.

Луцький національний технічний університет відомий своєю активною науково-дослідною діяльністю та інноваційними підходами в галузі освіти і науки. Друге місце у цьому рейтингу свідчить про високий рівень професіоналізму науково-педагогічного персоналу університету, його здатність генерувати нові ідеї та впроваджувати їх у життя.

Цей результат є стимулом для подальшого розвитку та вдосконалення науково-дослідницької діяльності в університеті, а також підтвердженням високої якості освіти, яку отримують студенти ЛНТУ.

Зокрема, за рейтингом сумарної кількості охоронних документів ЛНТУ посів 9 місце; за кількістю охоронних документів, отриманих за перші шість місяців 2024 року, університет зайняв 17 місце; а за кількістю корисних моделей – 15 місце.

Рейтинг за посиланням: «Євроосвіта».