«Код F63.9»: студенти ЛНТУ організували свято кохання для громади

Напередодні Дня закоханих, 13 лютого, у Будинку культури села Городище відбувся святковий захід під назвою «Код F63.9», за співорганізації студентів Луцького НТУ.

Захід є наступним кроком у реалізації проекту «Діалог поколінь – створення простору для міжкультурного обміну» – ініціативи, що впроваджується Луцьким національним технічним університетом спільно з Боратинською сільською радою та за підтримки Британської ради в Україні.

На присутніх активних мешканців громади та студентів Луцького НТУ чекали багато пізнавальних та розважальних активностей: благодійна фотосесія (фотограф Ірина Шуляк, фотозона від Валентини Скуби), рукотворні «валентинки» від студентів кафедри соціогуманітарних технологій ЛНТУ; лекція «Сила зустрічі різних поколінь» від психолога, системного розстановника, гештальт консультанта Марини Пахачук; «Формула любові від молоді громади» (літературний батл, розважальні конкурси) та гра «Мафія».

Дякуємо усім організаторам та учасникам заходу! У ці лютневі морози наші серця були по-весняному зігріті теплом нашого дружнього спілкування!

Оксана Жук, завідувач кафедри соціогуманітарних технологій