КОЛИ СІМ’Я НАДІЙНИЙ ТИЛ, ТО ПОДОЛАЄШ «ПРОФЕСІЙНИЙ КРУТОСХИЛ»

20150910 110544Якщо університет – це середовище, де людина формує професійний світогляд, здобуває кваліфікацію, то сімя, на думку Василя Сухомлинського, це те первинне середовище, де людина повинна вчитися творити добро. Становлення фахівця високої кваліфікації неможливе без надійного тилу, яким виступає сім’я. Тому в процесі підготовки сучасних фахівців у ході навчально-виховного процесу на факультеті бізнесу щорічно проводиться робота по закладанню в студентів-першокурсників основ формування сімейних цінностей. Тому 10 вересня 2015 р. вкотре завітав на факультет його давній партнер, сімейний коуч Альона Юхимчук.

Студенти академічних груп УП-11, МЕ-11, МК-11, ЕП-11 та ЕПс-11 мали змогу послухати настанови пані Альони на предмет формування культури сімейних стосунків. При цьому студентське братство виказувало власне бачення складових побудови сімейного життя.

Згодом коуч розкрила істинну природу формування міцної сім’ї. Сімейна людина міцно зв’язана узами кохання, поваги та обов’язку зі своїми рідними. Фундаментом сімейного життя є Божі Заповіді. Звеличує людину в сімейному житті любов, довіра, повага та взаєморозуміння. Оберегом сімейного життя виступають вміння людини проводити разом вільний час, раціонально вирішувати конфліктні ситуації, правильно спілкуватися, здійснювати духовну та сімейну посвяту.

Отож, бесіда про побудову та збагачення сімейних відносин виявилася цікавою та корисною.

Юрій Фесіна.

заступник декана факультету бізнесу