Кубик в TELEGRAM: презентація брендованих стікерів Луцького НТУ

Ребрендинг Луцького національного технічного університету набирає обертів. Завдяки зусиллям кафедри дизайну, а також ініціативі та підтримці відділу міжнародних зв’язків, сьогодні презентуємо академічній спільноті унікальну колекцію брендованих стікерів із айдентикою Луцького НТУ для мобільного додатку TELEGRAM. Метою ініціативи є промоція бренду Луцького НТУ на ринку освітніх послуг, серед абітурієнтів та студентів, викладачів та спільноти ЗВО і формування академічної ідентичності.

У продовження впровадження ребрендингу Луцького НТУ та за сприяння розвитку творчого потенціалу студентів, ректором Петром Савчуком і проректором з НПР Оленою Ковальчук, презентуємо колекцію стікерів для мобільного додатку із зображенням цілої пригоди символу Луцького НТУ – Кубика.

Як з’явилася ідея персоніфікувати та втілити цінності й чесноти студента Луцького НТУ, якого і символізує Кубик? Запропонована ідея проходила попередній ескізний відбір серед студентів 2 курсу кафедри дизайн, найвдаліші пропозиці для Куба Луцького НТУ уже були втілені у діджиталізований стікерпак студентами групи Д-22 Юноши Софії та Панасюк Ірини, керівник: доц. Хворост Христина.

За словами ректора Петра Савчука, “Куб – ідеальна форма, запропонований персонаж уособлює студента Луцького НТУ, який є активний, позитивний, креативний, успішний, неординарний та унікальний. Стратегія брендингу нашого ЗВО –  це формування впізнаваністі, емоційна доступність із врахуванням позитивних емоцій та командного духу спільноти Луцького НТУ, що й втілено у образі головного героя”.

Нагадаємо, 2 липня 2019, було затверджено та презентовано символ Луцького НТУ  - Кубик, який щодня перед входом у головний корпус радо вітає кожного студента, абітурієнта, викладача, персонал та гостей. Він і став прототипом стікерпаку.

«Ми вдячні усім студентам, які пропонували гарні ідеї та взяли активну участь у дискусіях, онлайн зустрічах, дискутували, деколи не погоджувались та пропонували нестандартні ідеї. І нарешті, створили чудовий продукт!» - зазначає керівник проекту.

Ми всі, спільнота Луцького НТУ, тепер маємо унікальну можливість комунікувати креативною та цікавою, унікальною мовою – мовою діджиталізованих стікерів Кубика Луцького НТУ.

Кубик у стікерпаку має різні настрої та репрезентує студента і викладача різних спеціальностей. Обраний колір логотипу – індиго, як знак вишуканості, креативності, неповторності, простежується на стікерах як основний колір айдентики ЗВО.

Він грайливий, веселий, він успішний, простий та неординарний, впевнений та вірить у свої сили, мрійник та деколи романтичний, креативний і творчий, як студент дизайнер, архітектор, а допомагає, як представник кафедри соціального забезпечення та інших гуманітарних наук.

Куб налаштований на міжнародну співпрацю, стажування, навчання за обміном та інтернаціоналізацію і «кайфує» від подорожей та безлічі можливостей, які пропонує відділ міжнародних зв’язків, та як студент міжнародної економіки, лінгвістики чи студент спеціальності туризм.

Куб і позитивний, і радісний, Він - «справжній», сміливий бути собою, а деколи, як усі ми, Куб втомлюється, поправляється...

Трапляється, що Він вагається, або пропрацьовує найкращу стратегію і тактику дії над конкретним завданням, стартапом у Бізнес HUB , проводить аналітику і успішно втілює найкращу, як студент факультету бізнесу, знаючи як “продати”, прорекламувати та стати економічно доцільним.

Він знає як вирішити найскладніші технічні фізико-математичні задачі – працює дистанційно, освоює технологічні фішки, розробляє нові графічні дизайни та створює технологічні винаходи, патентує круті інноваційні конструкції й мехінізми та, навіть, конструює автомобілі та є «мастак» у машинобудуванні, як студент технічних спеціальностей технологічного факультету.

Куб прагне бути здоровим і в тонусі, дотримується норм карантину – ходить «у масці»,) тренується, й спонукає усіх, як студент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я.

Він дисциплінований та чіткий, як студент кафедри військової підготовки, а також кафедри цивільної безпеки.

Куб працює над психологічним здоров’ям та самовдосконалюється, займається арттерапією, читає корисні мотиваційні психологічні книги, вміло користується техніками гармонізації та психологічного балансу, майндфулнес терапією у періоди подолання стресових ситуацій, проводить діагностику і навіть вивчає штучний інтелект та нейронні зв’язки; знає все про тімбілдінг, психологію успіху та психологію когнітивно-поведінкових теорій, як студент спеціальності «Психологія».

Ну і, звісно, Куб розважається із друзями, студентською спільнотою, закохується та проводить змістовно час у міжнародних проєктах соціальної дії.

А також... спить... іноді))) Жартуємо! Сон – це головне, щоб бути здоровим!

Стікерпаки Луцького НТУ скачай у TELEGRAM тут: https://t.me/addstickers/LutskNTU

Можна знайти на сайті Луцького НТУ у розділі символіка: https://drive.google.com/drive/folders/1-r_29LK1Iir3JFH8XUWat50IiT0uxQ77

А також, про історію Кубика читай тут: https://lutsk-ntu.com.ua/uk/news/u-luckomu-ntu-zyavivsya-studentskiy-nathnennik

Кафедра дизайну Луцького НТУ