p k 1Першу половину серпня 2015 року ми, студентки факультету бізнесу, провели в Польщі, інтенсивно вивчаючи польську мову. Відразу пишемо, що опинившись там, зрозуміли, що назад повертатись ми не хочемо і що зробили правильний вибір, подавши документи на семестрове навчання на факультеті управління в Люблінській Політехніці. Дякуємо деканату факультету бізнесу, відділу міжнародних зв’язків за допомогув оформленні усіх документів.

p k 4Приїзд до Любліна… Спочатку було складно пристосуватись до того, що на кожному кроці все на незрозумілій нам мові, незнайомі  люди і взагалі зовсім інше середовище. Прийшовши на першу лекцію, були здивовані тим, що наші викладачі розмовляють тільки польською мовою, і ні слова не вимовляють українською. Однак ми справилися. Заняття проходили цікаво і захопливо: вкладачі вмикали нам фільми, всі разом співали пісні, багато читали і  вчились правильно писати. По закінченню курсу, склали іспит і отримали сертифікати.

p k 3

Поїхавши на курси інтенсивного вивчення польської мови ми зробили не лише вклад в майбутнє, а і чудово відчули теперішнє, прожили його. Чудово те, що ці курси відкрили для нас нові можливості, ми багато що вивчили, відчули ціле море емоцій. Ми отримали чудовий досвід. Ніколи не варто зупинятись на досягнутому, варто йти вперед, не боятись нового, вчитись в інших і подорожувати.

Тимченко Олена

Пацалай Ольга та Тетяна