У Луцьку відбувся перший Міжнародний форум за участі закордонних гостей та представників ООН «Be vegan. Progress. Trust yourself».

Захід зібрав понад сотню студентської молоді з різних громад регіону, військовослужбовців та представників наукової спільноти. Більше того, його учасниками стали представники Сінгапуру, Малайзії та США. Відбувався форум у залі Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, під егідою Фонду Національного Розвитку за всебічної підтримки та ініціативи представників всесвітньої команди благодійників «The Supreme Master Ching Hai international association» Supreme Master Television.

форум

Варто відзначити, що напередодні в ЛНТУ відбулася зустріч із координаторами та учасниками проекту. Зокрема, був укладений меморандум  про співпрацю із директором Благодійної організації «Благодійний фонд «Фонд національного розвитку» Олександром Кулаковим з метою реалізації освітньо-просвітницьких проєктів в галузі спорту та здорового харчування. Натомість, із представниками міжнародної благодійної організації  «The Supreme Master Ching Hai international association» Ху Чжоу (США), Говіндараджал Раджарам (Сінгапур) та Суппіа Нішантіні (Малайзія) обговорені шляхи та перспективи реалізації спільних проектів.

Відтак, учасниками форуму стали представники факультету митної справи, матеріалів та технологій на чолі із деканом  Валентиною Ткачук, діяльність науковців якого безпосередньо стосується тематики проекту, презентованого на заході.

форумфорумфорум

Отож спікерами заходу були:

- Олександр Кулаков - координатор проекту, директор Фонду національного розвитку, лауреат премії Верховної ради України та Міжнародної премії миру «Shining World compassion award».

Антон Євтушок - гуманітарний координатор організаційних структур ООН, таких, як Альпс Резілієнс Юкрейн та Крим-СОС, віце-президент Федерації дебатів України.

Наталія Назарук – директорка КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», волонтерка. Наталя має досвід роботи з учасниками бойових дій, особами з інвалідністю, а також вивчає фізичну терапію та ерготерапію.

Суппіа Нішантіні (Малайзія) - волонтер, представник міжнародної організації «The Supreme Master Ching Hai international association».

Василь Трачук – керівник та співзасновник компанії «ФайнОрганік».

Ашока (Анна Боброва) - засновник вега-арт-кафе «Твоя Мантра».

форумфорум

За словами координатора проекту Олександра Кулакова, ключові меседжи, про які говорили на форумі - це психологічна підтримка військових, культура здорового рослинного харчування, перспективи та специфіка роботи для молоді в міжнародних організаціях та в громадському секторі, а також ті якісні позитивні зміни, які неодмінно допоможуть кожному з нас стати кращим, здоровішим, розумнішим та успішнішим.

Організатори обіцяють проведення подібних форумів й в інших обласних центрах України уже невдовзі. Нині ж відзначають партнерів та співорганізаторів івенту: Волинська обласна рада; Департамент культури, молоді та спорту Волинської ОДА; Департамент молоді та спорту Луцької міської ради; Компанія Gurkit – представник соціального відповідального бізнесу; Громадська організація «Транспортний рух»; компанія «Файн-органік»; мережа ресторанів «Базилік»; Loving Hut Kyiv та веган-арт-кафе «Твоя Мантра».