27 січня в.о. ректора, проректор із НПР та досліджень Луцького національного технічного університету Олена Лютак заключила меморандум про співпрацю із директором Благодійної організації «Благодійний фонд «Фонд національного розвитку» Олександром Кулаковим з метою ралізації освітньо-просвітницьких проєктів в галузі спорту та здорового харчування. Окрім того, в межах даного меморандуму передбачається залучення студентів до роботи в міжнародних проєктах та обміну досвідом, реалізація спільних проєктів з психологічної реабілітації ветеранів війни, залучення студентів до реалізації проєктів тощо.

фотофото

Разом із директором благодійної організації Олександром Кулаковим, із робочим візитом до Луцького національного технічного університету завітали також представники міжнародної благодійної організації  «The Supreme Master Ching Hai international association»:

Ху Чжоу (США) - координатор проєктів, представник міжнародної організації «The Supreme Master Ching Hai international association»;

Говіндараджал Раджарам (Сінгапур) - волонтер, представник міжнародної організації «The Supreme Master Ching Hai international association»;

Суппіа Нішантіні (Малайзія) - волонтер, представник міжнародної організації «The Supreme Master Ching Hai international association».

фотофотофото

Гості із далекого закордону поспілкувалися із проректором про подальшу співпрацю, можливість проведення спільних заходів, лекцій та семінарів для здобувачів ЛНТУ, а також оглянули лекційні аудиторії університету.

фотофотофотофотофото