Новий навчальний рік у Луцькому національному технічному університеті розпочався з особливим піднесенням. Кампус, який ще вчора був тихим і спокійним, сьогодні знову ожив — коридорами пройшов дзвінкий сміх, лунали щирі привітання та зворушливі зустрічі після довгої перерви. Студенти, повнені ентузіазму та нових амбіцій.

У повітрі відчувається особлива енергія — це рік нових можливостей, коли кожен студент має шанс проявити себе, зануритися в океан знань і наблизитися до своєї мрії. Університет знову відкриває двері до світу науки, де кожен може знайти свій, де кожне зусилля винагороджується новими знаннями та досягненнями.

Луцький національний технічний університет знову став місцем, де переплітаються мрії та реальність, де кожен день приносить нові можливості та відкриття. І кожен студент, крокуючи до своєї мети, створює власну історію успіху, яка починається саме тут — у стінах рідного університету.

Якою була зустріч студентів в ЛНТУ, переглядайте далі у фоторепортажі: