30 серпня у княжому місті Володимир відбувся туристичний форум, який об`єднав активних учасників туристичного сектору Волинського краю. Участь у заході взяла к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Луцького національного технічного університету Юлія Дащук.

форум

Метою заходу було створення платформи для практично діалогу між різними суб’єктами туристичного ринку Волинської області щодо викликів, можливостей та інструментів збільшення внеску індустрії туризму та гостинності  у регіональний розвиток.

форум

Протягом дня учасники ознайомилися з діяльністю туристично-інформаційного центру княжого міста, відвідали, в межах оглядової екскурсії, визначні пам`ятки громади та обговорили перспективи їх трансформацій та розвитку у майбутньому.

форум

Окрім цього, в рамках форуму Юлія Дащук презентувала успішний кейс кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ щодо наукового супроводу та консультування с. Жидичин в розвитку його туристичного потенціалу. Механізм зростання культурної спадщини громади шляхом співпраці релігійної інституції, громадської організації та наукової установи через призму роботи Центру туристичної інформації та паломництва «Zhydychyn Center» довів свою ефективність та результативність.

форум

Подібні заходи сприяють налагодженню системи комунікацій між субєктами туристичного ринку краю та дозволяють посилити туристичну привабливість Волинської області на карті України. Луцький національний технічний університет пишається активною участю своїх представників у подібних ініціативах, що підкреслює важливість туристичної індустрій у сучасному світі.