На крок ближче до квантового стрибка молоді Волині: Луцький національний технічний університет підписав меморандум про співпрацю з ГО «Молодіжна Платформа».

фото

2 липня ректорка ЛНТУ Ірина Вихович та голова ради правління ГО «Молодіжна Платформа» Захар Ткачук скріпили підписами документ про партнерство.
Нагадаємо, що нещодавно у стінах університету відбулась вагома подія - підписання меморандуму про співпрацю з ЮНІСЕФ. Відтак, в ЛНТУ буде створено молодіжний центр, де представники громадської організації нестимуть окрему місію: забезпечення центру волонтерами, проведення освітньо-культурних заходів, організація тренінгу "Основи молодіжної роботи та організації заходів" та офлайн івенту "Моделювання молодіжного центру в ЛНТУ".

фотофотофотофотофото

Пишаємось партнерством з такими амбітними та прогресивними організаціями. Сподіваємось на плідну та результативну співпрацю!