Фонд «Лідери змін» та Фонд «Боруссія» відкривають набір на участь у програмі Study Tours to Poland (STP) для мотивованої та активної молоді з Молдови та України

Наша мета – створювати можливість людям з різних країн зустрічатися та пізнавати один одного. Таким чином ми хочемо будувати та розвивати відносини в нашій частині Європи. Орієнтиром в цьому процесі є люди, інституції та організації з Польщі, які діляться з учасниками своїми історіями успіху та викликами.

STP – це не лише здобуття нового досвіду, а й передача власного. І хоча на відпочинок не залишається багато часу, спільне дозвілля з іншими учасниками візиту, організаторами та волонтерами дає змогу пізнати ближче ровесників та ровесниць із сусідніх країн та знайти нових друзів .

Study Tours to Poland

Для участі у STP кандидати проходять відбір на конкурсній основі.

Хто може взяти участь у STP:

• у програмі STP можуть взяти участь студенти/-тки вищих навчальних закладів, які поєднують успішне навчання з позанавчальною діяльністю своїх вищих навчальних закладів (наприклад, у студентському самоврядуванні) або такі, що проявляють активність у діяльності громадських/молодіжних організацій, волонтерських рухів, тощо.

Кандидат/-тка на участь у STP повинен/-на відповідати наступним формальним вимогам одночасно:

• бути громадянином/-кою Молдови або України
  • проживати і навчатися у вищих навчальних закладах країн-учасниць програми (Молдови і України), або в таких країнах як: Болгарія, Естонія, Латвія, Литва, Німеччина, Польща, Румунія, Словаччина та Чехія
  • бути народженим/-ою у проміжку між: 1 липня 2002 – 30 червня 2006 року
  • мати дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту щонайменше до 31 березня 2025 року)
  • не бути у минулому учасником Програми Study Tours to Poland

Подача заявки у STP:

• процедура складення заявки на участь у Програмі БЕЗПЛАТНА!

Прийом і розгляд заявки від кандидатів/-ок приймаються до 9 липня 2024 року включно (до 23:59 за польським часом) Описание: ⏰- https://stp.studytours.pl/ua/

Термін реалізації візитів:

• візити проводитимуться у жовтні-листопаді 2024 року (конкретні дати участі будуть подані прийнятим учасникам/-цям індивідуально). Тривалість візиту 11 днів.