У головному корпусі Луцького національного технічного університету традиційно розпочав роботу консультаційний центр для вступників.

центр

Цьогорічні абітурієнти можуть отримати кваліфіковану допомогу щодо всіх аспектів вступної кампанії 2024 року. Фахівці центру надають консультації з питань правильного оформлення та реєстрації електронного кабінету, допомагають з поданням заяв в електронній формі, а також надають інформацію щодо необхідних документів та термінів подачі.

Крім того, у Консультаційному центрі можна дізнатися про умови вступу на різні спеціальності, ознайомитися з навчальними програмами, отримати інформацію про можливості проживання в гуртожитках та дізнатися про студентське життя в університеті. Працівники центру готові відповісти на всі запитання, що виникають у абітурієнтів та їх батьків, а також надати корисні поради та рекомендації.

центрцентр

Графік роботи консультаційного центру: вівторок-субота з 09:00 до 16:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00.

Ми запрошуємо всіх охочих скористатися послугами центру та отримати необхідну інформацію для успішного вступу до Луцького національного технічного університету!