Сьогодні, 10 липня 2024 року, оприлюднено рейтинг кращих університетів країн Європи (QS World University Rankings: Europe 2025).
Рейтинг укладено глобальним науково-дослідним консультаційним центром QS Quacquarelli Symonds спільно з британським виданням Times Higher Education.

Основними показниками рейтингу є:
 1. Академічна репутація
 2. Цитованість наукових публікацій представників університету
 3. Кількість публікацій на одного викладача
 4. співвідношення кількості викладачів і студентів
 5. Репутація серед роботодавців
 6. Відносна чисельність іноземних викладачів і студентів
 7. Результати працевлаштування
 8. Міжнародна дослідницька мережа
 9.Сталість.

топ університетів

685 кращих закладів вищої освіти з 42 країн Європи увійшли до світового ТОП рейтингу.
 Україну представили 36 кращих закладів вищої освіти.
Луцький національний технічний університет цьогоріч закріпив свої позиції у світовому рейтингу QS World University Rankings: Europe 2025.

Найвищі показники ЛНТУ показав у наступних позиціях:
 1.Академічна репутація
 2.Репутація серед роботодавців
 3.Співвідношення кількості викладачів і студентів.

ЛНТУ  займає 103 позицію серед кращих ЗВО Східної Європи та входить до кращих 36 ЗВО України за версією міжнародного рейтингу QS World University Rankings: Europe 2025.

Ми щиро дякуємо Усій Родині ЛНТУ за невтомну працю, відданість і прагнення до вдосконалення. Це досягнення - наш спільний успіх!

топ університетів