Важлива подія для ЛНТУ у напрямку посилення міжуніверситетської співпраці відбулася сьогодні. Ректор Ірина Вахович спільно із ректором Університету Марії-Кюрі Склодовської (Люблін, Польща) Радославом Добровольським підписали угоду про співпрацю.

Ірина Вахович

Зустріч представників обох ЗВО відбулася в онлайн-режимі. До участі у перемовинах долучилися проректор з НПР та партнерства ЛНТУ Надія Ковальчук, начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Корнейко та стипендіат програми ім.Лейна Кіркланда, завідувач кафедри економіки ЛНТУ, що перебуває на стажуванні в Університеті Марії Кюрі-Склодовської, Олександр Шубалий.

Від Університету Марії-Кюрі Склодовської в Любліні у церемонії підписання угоди взяли участь проректор до справ науки та співпраці проф. Вєслав Грушецький, в.о. директора центру міжнародної співпраці Діана Щепянська та представник стипендійної програми ім. Лейна Кіркланда Артур Висоцькі.

Ірина Вахович висловила вдячність за можливість посилити дружні відносини між ЗВО, а також виголосила сподівання щодо подальшої плідної та конструктивної співпраці: «Я вдячна за можливість співпрацювати. Наш університет сьогодні – це університет змін, динамічного розвитку і великих можливостей. Дякую за чудові перспективи академічних, освітніх та культурних обмінів між нашими навчальними закладами та містами».

Відзначив важливість посилення взаємодії ректор Університету Марії-Кюрі Склодовської Радослав Добровольський. Він наголосив на відкритих шляхах взаємодії, зокрема у напрямку проведення спільних досліджень, реалізації культурних програм, обміні студентами та науково-педагогічними працівниками.

На завершення перемовин сторони підписали угоди та офіційно засвідчили їх печатками.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції