Локальний старт ЛНТУ в Global Money Week-2021!

17 березня 2021 року студенти 1 курсу ОП 073 «Менеджмент» долучилися до участі в квесті відповідно до рекомендацій та плану проведення Всесвітнього тижня грошей @globalmoneyweek!

Квест за матеріалами «ПриватБанк» підготовлено для користувачів банківських продуктів. В ігрових завданнях подано особливості надання з метою збереження здоров’я та фінансової стійкості населення.

Проведення квесту як форми навчально-виховної взаємодії дозволило студентам оцінити чи правильно розставлено пріоритети комунікаційної взаємодії між ними, адже авторитетним стає той член команди, який розумом та лідерством привів команду до перемоги в знаннях фінансової і цифрової грамотності. Переможці отримали призи та обговорили напрями удосконалення командної взаємодії у досягненні кращих результатів.

Проведення циклу просвітницьких заходів Global Money Week у 2021 році пропонувалось як проведення заходів самостійно на базі свого навчального закладу, а також долучитися разом із школярами та/або студентами до заходів, що організовують інші установи. Гасло Global Money Week у 2021 році – «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!»

#TakeCareOfYourMoney #GlobalMoneyWeek2021 #GMWUkraine2021