«Луцьк квітучий» приніс перемогу
24 серпня в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки в рамках відзначення Дня незалежності та 930-ї річниці міста відбувся традиційний конкурс «Луцьк квітучий».
Відділ культури і мистецтв Луцького НТУ вже традиційно взяв участь у цьому дивовижному святі краси. Композиція «Родина – це Україна» (автор Лариса Шнайдюк) викликала у глядачів неймовірний захват. Завдяки оригінальному технічному рішенню викладача-флориста з Технічного коледжу Луцького НТУ Марії Вейди композиція довгий час милувала око учасників та гостей. Головною виконавицею постановки стала студентка IV курсу факультету екології та приладо-енергетичних систем Катерина Антюхова. До слова, дівчина дуже активно бере участь в художній самодіяльності університету, хоч сама студенткою Луцького НТУ стала зовсім недавно: переселитись з Донеччини на Волинь змусили військові події наприкінці минулого року.
Родзинкою дійства стало творче вітання з Днем народження міського голови Миколи Романюка, яке підготував колектив відділу культури і мистецтв. Мер із задоволенням співав народних пісень разом із учасниками, а наприкінці зазначив: «Мене ще ніхто так гарно не вітав із Днем народження».
До вітань долучилися ректор Луцького НТУ Петро Савчук, проректор з науково-педагогічної роботи Валентина Галущак, доцент кафедри комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування Ростислав Редько. А концертмейстером вітального гурту незмінно виступив доцент кафедри фізики та електротехніки Микола Хвищун.
Найприємнішим моментом для учасників святкування стало нагородження колективу призовим першим місцем і почесною грамотою від міського голови.
Галина МИКИТЮК