Луцький НТУ долучився до щорічної толоки у ботанічному заказнику «Дубовий гай»

Щороку навесні лучани активно беруть участь у толоках, для того, аби очистити парки та сквери від сміття, привести до ладу зони зелених насаджень і зробити місто чистішим та комфортнішим. Небайдужим у цій справі є і Луцький НТУ, викладачі та студенти якого охоче беруть участь у щорічних толоках і намагаються показати приклад іншим, як власноруч можна зробити Луцьк кращим.

Сьогодні, 26 березня, традиційне масштабне прибирання відбулося у ботанічному заказнику місцевого значення «Дубовий гай», що в районі ЛПЗ. Захід організований під егідою Луцької міської ради, за участі місцевих депутатів, представників відділу екології, КП «Парки і сквери міста Луцька», учнів прилеглих закладів освіти та студентів.

Представниками від Луцького НТУ стали студенти і викладачі кафедри Екології та агрономії. Це, зокрема, групи майбутніх екологів 1-3 курсів та їхні куратори, загалом - 50 осіб.

За словами завідувача кафедри Василя Іванціва, студентська молодь і викладацький склад ЛНТУ брали участь у толоці уже близько десятка разів і сьогоднішня акція не стала виключенням: «Цей захід має уже давню традицію. Суть його полягає у тому, щоби прибрати і зробити більш привабливою територію заказника «Дубовий гай» і річки Жидувки. До акції долучаються фактично усі навколишні навчальні заклади, це і ВПУ №9, школи та наш університет. Власними силами і силами молодого покоління ми демонструємо, як своїми руками можна зробити наше місто чистішим», - зазначає Василь Іванців.

Основним завданням учасників толоки є прибирання парку від поліетилену, паперу і скла і що головне - об’єднання зусиль містян заради спільного комфорту.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1830766437077398