Луцький НТУ приєднався до Асоціації «підприємств промислової автоматизації України»

Луцький національний університет увійшов до складу Асоціації «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ), - про це йдеться на сайті організації.

Зазначимо, що Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» (скорочено АППАУ) – об’єднання юридичних осіб, неприбуткова організація, заснована 2011 року. Об’єднує учасників ринку промислової автоматизації та ІТ – системних інтеграторів АСУ, розробників програмного та апаратного забезпечення, вендорів, університети, промислові підприємства кінцеві споживачі продукції.

Місія організації – розвиток України, як високотехнологічної держави, рівноправного учасника розвинутих країн в епоху 4-ої промислової революції.

За роки роботи АППАУ стала одним з лідерів розвитку промислових хайтек секторів. Асоціація є координатором національного руху «Індустрія 4.0 в Україні» та розробником проекту національної стратегії Індустрії 4.0, куратором Технічного комітету 185 «Промислова автоматизація», ідеологом концепцій мережі Центрів Індустрії 4.0, кластерів ІАМ, промислових акселераторів та галузевих дорожніх карт цифрової трансформації тощо. В цих та інших проектах, АППАУ співпрацює з численними партнерами включно з центральними та регіональними органами виконавчої влади.

Відділ іміджу та промоції