Луцький НТУ співпрацюватиме з потенційними абітурієнтами

Луцький НТУ 18 березня уклав договір про співпрацю з Луцьким навчально-виховним комплексом «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського».

Предметом договору є організація партнерства та співпраця в сфері освіти та науки, сприяння поглибленню відносин шляхом обміну досвідом в навчальних методах, творчих здобутках і наукових дослідженнях за різними напрямами.

Педагогічний колектив гостинно зустрів делегацію університету на чолі з ректором Іриною Вахович. Здобутки гімназії представила її директор Марія Кардаш. Екскурсія гімназією приємно вразила Ірину Михайлівну: «Народний етнографічний музей «Світлиця», потужна бібліотека, музейна кімната імені Василя Сухомлинського, наукове товариство «Інтелект», технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids) і багато інших досягнень та захоплень. У потужному гімназійному закладі відчувається дух розуму, знань, родинної теплоти та затишку».

Майбутня співпраця створить нові можливості для здобувачів освіти в реалізації індивідуальних творчих потреб, забезпечення умов для оволодіння практичними уміннями та навичками наукової, дослідно-експериментальної, винахідницької діяльності, певного рівня професійної підготовки.

Договір з гімназією ? це нові можливості співпраці освітніх закладів на рівні людського капіталу, що є як в гімназії, так і в університеті.

Олена Вісин,

доцент кафедри цивільної безпеки