Перейти до основного вмісту

Луцький НТУ та Британська рада в Україні оголошують конкурс проектів

Студентська рада Луцького НТУ спільно з ректором ВНЗ Петро Савчуком, за підтримки Британської ради в Україні та ГО «Молодіжна платформа» проводять конкурс підтримки соціально-інноваційних проектів у Луцькому національному технічному університеті та відокремлених структурних підрозділах. Сумарний бюджет конкурсу становить 200 тисяч гривень.

Основною метою Пітчингу (конкурс проектів, який проводиться в Україні Британською Радою разом із партнерами та органами державної влади в рамках програми Активні громадяни, - ред.) є підтримка соціально-інноваційних ініціатив, що сприяють всебічному розвитку ВНЗ, а також можливість зібрати якомога більше ідей для соціальних проектів, реалізація яких об’єднає студентів, викладачів та інших активних громадян.

Відтак, 5 травня у стінах Луцького НТУ відбулася презентація конкурсу проектів. Модерувала дійство голова студентської ради університету Ірина Гаранчевська.

Першою чергою, з вітальним словом перед здобувачами освіти та викладачами виступив ректор ВНЗ Петро Савчук: «Мені вдвічі приємніше, що в рамках цього конкурсу університет є партнером і студентської ради, і громадської організації «Молодіжна платформа», яку очолює Захар Ткачук. Це ті люди, які намагаються щось змінити в області, привернути увагу до тих проблемних питань, що виникають. За чергової потужної підтримки Британської ради в Україні на чолі з Саймоном Вільямсом, ми ініціювали пілотну, креативну справу. Це конкурс проектів для розвитку одного з найбільш потужних ВНЗ в Україні та на Волині Луцького НТУ при паралельній фінансовій підтримці університету. Фінансування - 100 на 100. Цей проект стане прикладом того, як потрібно працювати над втіленням молодіжних ініціатив. На жаль, обласна рада на сьогодні не особливо фінансує такі проекти. Тож, це буде паралельний виклик депутатам, ми розпочинаємо цю місію, а вони, сподіваюся, долучатимуться надалі. Дякую усім небайдужим! Покажемо приклад владі та сусіднім регіонам!».

Потому Ірина Гаранчевська додала, що цьогоріч студентська рада також фінансово долучилася до організації Пітчингу. «Агітую кожен коледж, факультет, гуртожиток, профком, усі структурні підрозділи та відділи брати участь у конкурсі проектів. Для чого ми це робимо? Перш за все, аби ви особисто могли розвиватися у певних напрямках, захистити і виграти певний проект. Це може стати крутим стартом для реалізації надалі більш масштабних та великих ініціатив тощо. До того ж, проекти соціально-інноваційного спрямування дуже важливі для вищого навчального закладу, де ви навчаєтеся, аби саме ви почували себе тут комфортно», - мотивувала присутніх Ірина.

Керівник ГО «Молодіжна платформа» Захар Ткачук зауважив: «Міркуючи над тим, з ким організувати Пітчинг, ми не вагаючись обрали Луцький НТУ, адже цей ВНЗ є офіційним партнером Британської ради в програмі «Активні громадяни». Опісля Захар Ткачук більш детально розповів присутнім про умови конкурсу. Так, усі ідеї необхідно подати до 20 травня 2018 року. Вони повинні бути спрямовані на розвиток освіти, лідерства, культури, спорту, міжкультурного діалогу, соціального підприємництва у Луцькому НТУ. Опісля ідею оцінюватимуть експерти. Якщо вона інноваційна, цікава та корисна ВНЗ, то фасилітатори від Британської ради допоможуть її доопрацювати та скласти план реалізації. По завершенню його необхідно презентувати Конкурсній комісії, яка прийматиме рішення щодо підтримки ініціативи та її фінансування. Вже до 30 листопада 2018 року ці проекти будуть реалізовані.

Більше інформації про конкурс за посиланням: http://pitching.in.ua/lntu/

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...