Перейти до основного вмісту

Луцький НТУ уклав договори про співпрацю із керівниками обласних медичних закладів

У Луцькому НТУ відбулася зустріч ректора Ірини Вахович та науковців університету з очільниками обласних медичних закладів. Перемовини із авторитетними гостями були ініційовані задля вдосконалення освітньої програми «Медичні прилади та системи», що провадиться на факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій.

Зокрема, із діловим візитом до Луцького НТУ прибули головний лікар Волинської обласної клінічної лікарні Олександр Дудар, директор Волинського обласного медичного центру онкології Юрій Малімон, генеральний директор Волинського обласного фтизіопульмонологічного медичного центру Іван Низкогуз та заступник генерального директора Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства Ігор Дородний.

Привітала учасників зустрічі ректор Луцького НТУ Ірина Вахович, зазначивши, що ОП «Медичні прилади та системи» була започаткована на кафедрі автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій і сьогодні важливо відродити підготовку студентів за цим напрямком та обговорити із колегами-фахівцями основні складові освітнього процесу, аби забезпечити ними здобувачів.

Згодом із вітальним словом виступила декан ФКІТ Інна Кондіус. Вона представила учасників заходу та відзначила актуальність тематичної зустрічі. Згодом, завідувач кафедри АКІТ Олександр Решетило та доцент кафедри Юрій Лапченко здійснили презентацію освітньої програми. Йшлося, зокрема, про її мету, категорію здобувачів освіти, які можуть долучатися до її вивчення, компетентності, якими забезпечують студентів та запропоновані дисципліни, а також перелік посад, які можуть займати випускники після навчання.

У ході обговорення, поважні гості висловили свої думки та зауваження з приводу освітньої програми. Передусім, вони наголосили на актуальності підготовки фахівців у сфері медичних приладів та систем, адже будь-яке обладнання необхідно супроводжувати технічною підтримкою, вміти його підключити, налаштувати, знатися на програмуванні тощо. Оскільки зовнішні послуги є надзвичайно дороговартісними, медики кажуть, що потреба в інженерних фахівцях у їхніх закладах існує.

Водночас, науковці та керівники закладів охорони здоров’я обговорили можливі шляхи співпраці, залучення студентів до практики та надання допомоги у забезпеченні спеціальним обладнанням для навчання молоді.

Після обговорення актуальних питань у сфері медицини та особливостей її автоматизації, сторони домовилися про подальшу співпрацю та підписали відповідні меморандуми.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1840986666055375