Люблінський економічний форум «LUB-INVEST»
Співпраця між Україною та Республікою Польща стає все більш актуальною.
7–8 вересня2015 року доценти Луцького НТУ — Оксана Урбан та Олег Герасимчук взяли участь у Люблінському економічному форумі «LUB-INVEST».
Метою даного заходу є пошук потенційних партнерів для налагодження співпраці між польськими та іноземними компаніями. «LUB-INVEST» організований за принципом індивідуальних зустрічей підприємців (коопераційна біржа). Учасники форуму представляють усі сфери господарської діяльності.
Практичну частину програми форуму доповнили презентації представників компаній, навчальні візити та тематичні панелі: презентації економічного потенціалу Люблінського воєводства, інвестиційні пропозиції місцевих компаній, програми, що стосуються соціальної відповідальності бізнесу, співпраці на благо економічного розвитку регіонів, а також біоекономіки, відновлюваних джерел енергії та здорової екологічної їжі та машинобудування.
У заході взяли участь ділові кола Польщі, України, Білорусі, Казахстану, Молдови, Китаю, Німеччини, Австрії, Італії, Франції, Швейцарії, Анголи, Саудівської Аравії.
Люблін вкотре вразив високим рівнем організації заходу і великою кількістю різноманітних зустрічей.