Майбутні управлінці відвідали Луцький міський центр зайнятості

В рамках вивчення прикладних аспектів окремих дисциплін студенти 2 та 3 курсів напряму підготовки «Управління персоналом та економіка праці» 6 травня 2015 року відвідали Луцький міський центр зайнятості.

В рамках екскурсії студенти ознайомитися із основними напрямами роботи центру зайнятості, яких насправді виявилося немало. Це і надання консультацій з пошуку роботи громадянам, проведення тематичних тренінгових занять, фінансова підтримка особам, які бажають відкрити власну справу, профорієнтаційні послуги для молоді тощо.

Особливу популярність серед відвідувачів, за словами представників Луцького міського центру зайнятості, має відділ самостійного пошуку роботи, де кожен охочий в будь-який зручний для себе час, шляхом використання інтернет-порталу «Труд» може ознайомитися з актуальними вакансіями на ринку праці та отримати вичерпну інформацію про організації, які їх пропонують.

Студенти активно цікавились діяльністю Луцького міського центру зайнятості, особливо тим, як отримати допомогу для відкриття власної справи. На згадку про екскурсію до Луцького міського центру зайнятості студенти отримали тести для визначення професійної спрямованості.

Висловлюємо подяку керівництву Луцького міського центру зайнятості за постійну партнерську підтримку та можливість поєднувати теоретичні знання з практичними навиками.

Юлія Дащук,
старший викладач кафедри
прикладної статистики та економіки праці