У Міжнародний день захисту дітей ректор ЛНТУ офіційно затвердили довготривалу співпрацю із Центром позашкільної освіти Волинської обласної ради. Так, під час масштабного дійства до Дня захисту дітей, організованого Центром позашкільної освіти у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка, відбулося урочисте підписання договору про співпрацю в особі ректора ЛНТУ Ірини Вахович та т.в.о. директора ЦПО Волинської обласної ради Оксани Філіпчук.

фото

фотофотофотофотофотоВарто зазначити, що співпраця між організаціями триває уже не один рік, тому символічно у День захисту дітей сторони узаконили свою взаємодію на папері та принагідно анонсували спільний захід Дитячий університет «ВундерKIDS 2023», що відбудеться у головному корпусі ЛНТУ в суботу, 3 червня, об 11:00. Ректор ЛНТУ прямо зі сцени запросила усіх гостей заходу та зазначила, що співпраця між такими структурами народжує надзвичайно плідне підґрунтя для розвитку та розквіту української молоді.

фотофотофотофотофото