Впродовж червня 2024 року керівником Центру медіації та психології Луцького національного технічного університету Оксаною Майбородою та фахівцем соціального забезпечення студентів 1 категорії Олегом Карасем  було пройдено тренінг з підготовки тренерів, які будуть у своїх університетах навчати важливим навичкам самодопомоги у періоди стресу та формувати нові сервіси.

тренінгтренінг

Навчання є складовою проєкту «Формування спільноти університетів задля імплементації компоненти ментального здоров’я у заклади вищої освіти», в рамках якого передбачено впровадження програм посилення стійкості для студентів, викладачів, працівників вишів, а також підготовки спеціалістів з актуальними знаннями і навичками.

Проект розроблено та реалізується Координаційним центром КМУ / Mental Health UA в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Учасниками проєкту стали 40 провідних університетів, які представляли 19 регіонів України, в тому числі тимчасово окуповані.

тренінгтренінг

Курс SH+ є одним із ряду нових для українського простору масштабованих психологічних втручань, опублікованих ВООЗ, і може пропонуватися поряд з іншими методами або програмами у галузі психічного здоров’я.

Складовими даного курсу є попередньо записані аудіозаписи та ілюстрований посібник. Комплексний інструментарій дозволяє надавати важливі навички самодопомоги щодо регуляції стресових станів для великих груп людей (приблизно 30 осіб одночасно).

По завершенню навчання, учасники отримали сертифікати від директорки з координації органів влади Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету міністрів України, радниці Прем’єр-міністра України Ірини Микичак.

тренінгтренінг

Тепер ми можемо проводити цей курс для вас!