Між Луцьким НТУ та Центром надання адмінпослуг укладено договір про співпрацю

Ректор Луцького НТУ Ірина Вахович та директор департаменту ЦНАП у м.Луцьку Лариса Карп’як підписали угоду про співпрацю.

Особливістю взаємодії обох структур є не лише практична підготовка студентів. Відтепер у департаменті студенти ЛНТУ матимуть можливість безоплатно надавати юридичні консультації громадянам, у рамках діяльності юридичної клініки «Veritas».

В першу чергу, допомогу отримуватимуть малозабезпечені верстви населення, зокрема, люди похилого віку, матері-одиначки, особи, які потребують допомоги, але не можуть її оплатити, а також некомерційні організації. Крім того, отримати консультацію можуть фізичні особи підприємці, які започатковують власну справу.

Студенти-консультанти юридичної клініки Луцького НТУ здійснюють юридичну консультацію та надають допомогу кількома шляхами: надання правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; надання консультацій, роз’яснень та підготовка проектів договорів.

Раніше подібний договір був підписаний із Територіальним центром соціального обслуговування Луцької міської ради. Подібна взаємодія дозволяє розширювати межі діяльності юридичної клініки ЛНТУ та слугує засобом набуття практичного досвіду молодими фахівцями.

Відділ іміджу та промоції