«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава організовує міжнародне науково-педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

стажування

Тема стажування: «Інтернаціоналізація освіти».

Дати проведення: 10 червня - 19 липня 2024 року.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

На всіх учасників чекають цікаві вебінари від польських колег. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій українською мовою.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику видається сертифікат про проходження стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів).

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +380 63 333 91 52 або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/