«Молодіжка» VS «Ветерани»: у Луцькому НТУ футбольна битва викладачів

У Луцькому НТУ відбувся футбольний турнір між викладачами. У запеклому батлі змагалися дві команди – «молодіжна» (до 40 років) та «ветерани» (після 40 років).

Капітанами обох команд, а також організаторами змагань виступили Юрій Шимчук та Олександр Повстяной.

За їхніми словами, ідея заходу виникла із бажанням відновити традицію проведення подібних турнірів на базі ЛНТУ. У планах - продовжувати організацію спортивних батлів, але уже значно ширшого формату, із залученням коледжів Луцького НТУ та їхніх працівників. Крім того, у перспективі є ідея проведення турнірів за поділом на вікові категорії.

Цього разу перемогу здобула команда «молодіжки», утім її гравці запевняють, що змагалися із достойними суперниками, які мають чималий досвід.

Насамкінець, усі гравці отримали іменні сертифікати участі у «Зимовому батлі», а команда переможців – заслужений кубок.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: