Мрії архітекторів: у Луцькому НТУ виставка творчих робіт

Кафедра архітектури та містобудування Луцького НТУ до Всесвітнього дня архітектури, який відбувся 5 жовтня, організувала виставку творчих робіт «На шляху до мрій».

Як зазначила завідуюча кафедрою Інна Абрамюк, на виставці представлені роботи старшокурсників спеціальності «Архітектура та містобудування». «Ми розділили  презентацію на дві умовних частини: зона архітектурного рисунку та стенд архітектурних проектів. У назву виставки ми вклали глибокий сенс, оскільки кожен архітектор мріє створити щось грандіозне у своєму житті. Тому, аби надихнути наших студентів, ми й запропонували їм помріяти», - зазначає Інна Абрамюк.

Так, на відкриття виставки завітав в.о. ректора Петро Савчук. Він привітав присутніх та зауважив, що неймовірно пишається талантами, які навчаються в Луцькому НТУ. В.о. ректора також відзначив, що невдовзі планує створення в університеті спеціального творчого простору для розміщення робіт наших студентів та проведення виставок.

Привітала майбутніх архітекторів й проректор з НПР Валентина Ткачук: «Мені неймовірно приємно щоразу насолоджуватися вашими творчими роботами. Ви маєте чудову можливість ділитися прекрасним зі світом. Я по-доброму заздрю людям, які мають можливість працювати із вами, навчати вас і брати участь у цьому магічному творчому процесі».

Також долучилася до привітань асистент кафедри архітектури та містобудування Зоряна Рубан. Вона зауважила, що наближається День художника України, а архітектори – в першу чергу художники, тому це свято стосується їх також:

«Будьте вільними у своєму натхненні, піддавайтеся йому та втілюйте у мистецтві. Ви щасливі люди, бо можете творити. Насправді, далеко не кожен може собі це дозволити».

По завершенню виступів, Інна Абрамюк запропонувала усім присутнім насолодитися виставковими експонатами, а також зауважила, що на першокурсників чекає сюрприз.

Студенти-архітектори старших курсів підготували для них квест на архітектурну тематику. Як розповіла одна із організаторів квесту Яна Притолюк, задум полягає у тому, щоб познайомити «першачків» з університетом, а також налагодити спілкування.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...