В Луцькому національному технічному університеті на кафедрі екології студенти екологи успішно захистили перші міждисциплінарні курсові роботи.

курсовакурсова

Публічний захист відбувся у присутності комісії, до складу якої увійшли: завідувач кафедри, доцент Василь Іванців, гарант ОП Екологія, доцент Віталіна Федонюк та інші провідні фахівці кафедри.

Тематика міждисциплінарних курсових робіт охоплювала широке коло актуальних питань, які стосувалися сучасних екологічних проблем, що формуються у межах територіальних громадах регіону, оптимізації об’єктів природно-заповідного фонду Волинської області, оцінки стану водних об‘єктів, проведення екологічного моніторингу засобами ГІС та ДЗЗ та інших питань.

Захисти пройшли у змішаному, очно-дистанційному форматі, більшість студентів представила своє перше наукове дослідження в аудиторії університету, але хтось долучався і онлайн – наприклад, неабиякий інтерес викликала доповідь Анастасії Кедрич, яка зараз перебуває в Королівстві Швеція, присвячена порівняльній оцінці політики поводження з твердими побутовими відходами в Україні та Швеції (науковий керівник – доцент Людмила Коробчук).

курсовакурсова
курсова

Наприкінці відбулося оголошення оцінок, фото на пам’ять та обговорення тематики майбутніх досліджень, якими для здобувачів – екологів стануть кваліфікаційні роботи, що виконуватимуться ними на 4 курсі.

Вітаємо студентів та їх керівників з успішними захистами міждисциплінарних курсових робіт!