На кафедрі підприємництва, торгівлі та логістики відбулося громадське обговорення проєкту ОП «Логістика» спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. До громадського обговорення було залучено здобувачів вищої освіти, які запропонували основні меседжі щодо удосконалення освітніх компонент та їх змісту. Модератором даного заходу була завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики, гарант ОП «Логістика» Любов Ковальська, якою було окреслено мету, зміст та унікальність освітньої програми, яка оприлюднена на офіційному сайті ЛНТУ та сторінці кафедри ПТЛ та надала слово здобувачам. Здобувачами вищої освіти було зроблено акцент на використання бізнес-кейсових ситуацій, покращення опанування комунікативними навиками у підприємництві та торгівлі (модифікація ОК Бізнес-комунікації у підприємництві, торгівлі та біржовій діяльності), розвитку вміння оцінювати якість товарів, робіт, послуг (модифікація ОК Конкурентоспроможність підприємства та оцінювання продукції, товарів і послуг), посилення практичної підготовки.
Щиро вдячні здобувачам вищої освіти, які долучилися до обговорення проєкту освітньої програми «Логістика» спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність другого (магістерського) рівня вищої освіти.