На кафедрі ТЛП круглий стіл з гендиректором ANELES

16 березня на кафедрі технологій легкої промисловості у колаборації академічної спільноти Луцького НТУ та генерального директора ТОВ «ANELES» Олени Скворцової проведено мотивуючий онлайн-круглий стіл. Зазначимо, швейна фабрика «ANELES» - це прогресивне виробництво з пошиття корпоративного та форменого одягу, з командою закоханих в свою справу професіоналів.

Відтак, пані Олена поділилася зі студентами Луцького НТУ власним досвідом становлення успішного виробництва легкої промислості  в Україні. Також, директор підприємства наголосила,  що сьогодні є гостра потреба у висококваліфікованих фахівцях галузі легкої промисловості для вітчизняних підприємств. "Майбутній успіх - це здобуті знання вже сьогодні, особиста наполеглива праця та чіткі життєві цілі", - підсумувала Олена Скворцова.

Висловлюємо подяку Олені Леонідівні за цікаву та змістовну зустріч!

Кафедра ТЛП Луцького НТУ