Впродовж 11-15 липня  на базі коворкінгу «Все буде Добре.Хмельницький» проходив Ідеятон «Youth together.Adaptation. Innovation.». Це 5-денна навчальна програма, яка об’єднала 30 молодих людей (місцевих та ВПО). Ініціатива організована ГО «Молодіжний Схід» за підтримки Програми СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)  @CYLA.Program

програмапрограмапрограма

Учасники Ідеятону досліджували механізми та способи самореалізації шляхом створення бізнесу. Молодь  мала  можливість почути  успішні  кейси та факапи, особливості оподаткування, розібратися в стереотипах та наративах щодо молодіжного бізнесу в Україні, а також дізнатися про платформи та ресурси залучення коштів і партнерів.

програмапрограмапрограма

15 липня з учасниками ідеятону працював керівник стартап школи ЛНТУ Максим Войчук, який розповів про специфіку формування та розвитку стартапів, MVP та потенційні напрями фандрейзингу для молодих підприємців.

програмапрограма

Важливим пріоритетом ідеятону було  об’єднати молодь з різним досвідом навколо спільної ідеї,  надати їм можливість бути почутими та  самостійно пропрацювати план реалізації своїх ідей.

Бажаємо успіху учасникам та учасницям у втіленні своїх ідей у життя!

програмапрограмапрограмапрограма

Максим Войчук, керівник стартап школи