На ПАТ «Волинь-Авто» проводять цікаві заняття для студентів

14 травня 2015 року на філії кафедри автомобілів і транспортних технологій – ПАТ «Волинь-Авто» було проведено лабораторні роботи та екскурсію для студентів машинобудівного факультету (групи АП-31 та АПС-11).

Лабораторні роботи проводились на лінії інструментального контролю. Серед найцікавіших робіт відзначимо такі як «Діагностування систем живлення двигунів шляхом визначення вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах», «Дослідження технічного стану КШМ і ГРМ двигунів внутрішнього згоряння за допомогою компресографа».

Лабораторні роботи грунтуються на методах випробування автомобілів згідно ДСТУ 3649-2010 «Колісні транспортні засоби. Вимоги щодо безпечності технічного стану та методи контролювання».

Також було проведено для студентів екскурсію на підприємстві. Групи ознайомились зі складом виробничих приміщень та з відділеннями, де проводиться технічне обслуговування та ремонт автомобілів.

Олег Захарчук,
викладач кафедри автомобілів