Напрацювання та перспективи: засідання ректорату у Луцькому НТУ

У Луцькому НТУ відбулося планове засідання ректорату під головуванням в.о. ректора Петра Савчука.

Перш за все, Петро Савчук наголосив на важливості контролю ситуації щодо поширення коронавірусної інфекції в університеті. За останніми даними місто Луцьк увійшло в «помаранчеву» карантинну зону, а відтак, важливо впроваджувати заздалегідь сформований у Луцькому НТУ алгоритм дій. За словами в.о. ректора, у ЗВО діє спеціальна комісія щодо швидкого реагування на погіршення епідеміологічної ситуації та вжиття необхідних заходів.

Крім того, Петро Савчук повідомив про позапланову перевірку Державної служби якості освіти України, яка триватиме з 6 по 8 жовтня, а також про засідання спеціалізованої ради по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук, в ході якої сьогодні відбувся публічний захист дисертаційної роботи Мирослава Васильовича Марича (ІПМ НАНУ).

Особливу увагу в.о. ректора звернув на підготовку виборчого процесу у Луцькому НТУ. Так, днями в університеті пройдуть вибори представників з числа працівників Луцького НТУ, відокремлених структурних підрозділів (коледжів), які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Луцького НТУ.

Про напрацювання у науковій сфері та діяльність фахових видань доповів проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук.

Проректор з НПР Олена Ковальчук додала, що з 15 по 17 жовтня у Луцькому НТУ триватимуть Дні Еразмус+, в ході яких будуть представлені програми Еразмус офісу та презентації діючих проєктів. Водночас, усі охочі зможуть отримати консультаційну підтримку щодо написання проєктів та їх особливості.

Насамкінець, про  готовність університету до зимового періоду доповів керівник відділу інфраструктурного розвитку Андрій Щерба.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ