Наші бійці в зоні АТО потребують підтримки та допомоги!

Бойові дії на Сході не вщухають, тож бійці щодня потребують допомоги з тилу. Так, після активізації ворожих сил в районі Мар’їнки на Донеччині волонтери знову звернулися до населення з проханням бути активнішими і по можливості передавати медикаменти, речі першої необхідності, продукти харчування тощо.

І вкотре з проханням про підтримку бійців АТО до студентів факультету обліку та фінансів звернулися волонтери Волинської обласної організації української спілки ветеранів Афганістану. 12 студентів факультету впродовж двох днів (6-7 червня 2015 року) в магазині «Епіцентр» роздавали листівки-нагадування з переліком необхідних речей для воїнів: каремати, спальники, палатки, ліхтарі, біноклі, батарейки, зручне взуття, засоби гігієни, білизну, шкарпетки, дощовики, лопати, картки поповнення, продукти тривалого зберігання тощо. Активна робота фінансистів та обліковців дозволила волонтерам 8 червня 2015 року відправити бійцям на Схід великий вантаж зібраних речей.

Волонтери закликають не зупинятися, оскільки захисникам щохвилини необхідні наші підтримка та допомога у будь-яких формах. Людяність та милосердя повинні щодня знаходити своє втілення у наших ділах!

Наталія Корецька,
заступник декана