Натхнення у Fashion-індустрії: заняття студентів ЛНТУ з головною дизайнеркою ПрАТ «Едельвіка»

Мода здається примхливою і непостійною, однак фешн-індустрія має свої закони і правила. Про особливості створення модних колекцій одягу в рамках проведення занять з дисципліни «Основи ергономіки і художнього конструювання» здобувачам вищої освіти спеціальності 182 Технології легкої промисловості Луцького НТУ розповіла начальник відділу дизайну ПРАТ «ЕДЕЛЬВІКА» Мар’яна Степко.

Під час відкритої лекції дизайнерка поділилася досвідом роботи у галузі модної індустрії та на прикладі дошки натхнення показала, як можна обмінюватися ідеями і працювати командою над спільним проєктом.

Втілення ідеї у готову продукцію дизайнера продемонструвала на відшитих зразках колекції «Sweet orange».

За словами Мар’яни Степко, мудборд (дошка натхнення) значно спрощує комунікацію між усіма учасниками технологічного процесу виготовлення одягу, що позитивно відображається на якості продукції.

Окрім студентів спеціальності 182 Технології легкої промисловості, лекцію також відвідали викладачі і студенти спеціальності 022 Дизайн одягу.

Для закріплення теорії, на наступній зустрічі з Мар’яною Степко студенти спеціальності 182 Технології легкої промисловості самостійно створювали власні мудборди.

Після закінчення заняття студенти представили завершені роботи, і викладачі кафедри технологій легкої промисловості разом із гостею змогли оцінити рівень майстерності майбутніх фахівців галузі.

Практичне заняття вийшло насиченим і яскравим. На представлених мудбордах студентів переважали блакитні відтінки чистого неба у поєднанні з яскравими насиченими кольорами фруктів, а лейтмотив більшості робіт був пов’язаний з літньою тематикою.

ПРАТ «Едельвіка» є потужним підприємством у секторі легкої промисловості, тому для студентів спеціальності 182 Технології легкої промисловості такі зустрічі зі стейкхолдерами дозволяють набути необхідних компетенцій для подальшої професійної діяльності.

Катерина Смикало, фахівець навчально-наукового центру «Volyn Business Hub»