Наукові роботи студентів Луцького НТУ – серед кращих на Всеукраїнському конкурсі

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1364 від 10.10.2017р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017-2018 навчальному році» на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)».

Студенти групи Мм-53(ОЛК) машинобудівного факультету Луцького НТУ – Олександр Касян та Олександр Чайка (науковий керівник кандидат технічних наук, доцент кафедри галузевого машинобудування Микола Вржещ) представили на конкурс наукову роботу «Дослідження термодинамічних процесів у двигунах бензиномоторних пилок і розробка теплобалансного випробувального стенда».

На підставі аналізу робіт і виступу учасників науково-практичної конференції конкурсна комісія Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)» відзначила високий рівень підготовки студентів у Луцькому НТУ та вирішила нагородити Олександра Касяна і Олександра Чайку дипломом ІІІ ступеня за зайняте третє місце.

Кафедра галузевого машинобудування МБФ