27 вересня у місті Києві відбулася щорічна конференція Startup Campus. Захід організовується у межах ініціативи YEP «Підприємницький університет», що втілюється спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес, Міністерством молоді та спорту України, Українським фондом стартапів, Genesis за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Учасниками конференції стали науковці ЛНТУ, долучені до ініціативи «Підприємницький університет», Лук'янчук Юрій, Суринович Олена, Полінкевич Оксана та Рудинець Микола.

КонференціяКонференціяКонференція

Зазначимо, що у 2020-23 роках до ініціативи долучилися 96 університетів, 220 викладачів та понад 14000 студентів — чим підтвердили величезний потенціал університетського підприємництва в Україні.

Цьогорічний Startup Campus присвячений розвитку інновацій в академічному середовищі та комерціалізації університетських наукових розробок; зібрав практичні кейси українських та іноземних експертів, порушив важливі теми на панельних дискусіях.

КонференціяКонференціяКонференціяКонференція

Серед спікерів та спікерок події:

• Михайло Федоров (Україна) — Віце-прем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України — Міністр цифрової трансформації України;
  • Олена Донець (Ізраїль) — співзасновниця та CEO Spyre Group, екскерівниця стартап-акселератора Тель-Авівського університету;
  • Баррі Катц — викладач Стенфордського університету;
  • Льюїс Шитс — директор Центру підприємництва Чайфеца при Сент-Луїському університеті.
КонференціяКонференціяКонференціяКонференціяКонференціяКонференціяКонференція