Науковці Луцького НТУ отримали атестати професорів та доцентів

Із урочистих моментів розпочалося засідання вченої ради Луцького НТУ. Так, ректор Ірина Вахович офіційно вручила науковцям університету атестати професорів та доцентів.

Зокрема, атестати професорів отримали: проф. кафедри прикладної математики і механіки Олена Мікуліч; проф. кафедри фінансів, банківської справи та страхування Олена Кузьмак; проф. кафедри матеріалознавства Віталій Кашицький; проф. кафедри права Яна Ленгер.

До того ж, атестати доцентів здобули: доц. кафедри матеріалознавства Інна Боярська; доц. кафедри електроніки і телекомунікації Анатолій Ткачук; доц. кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Сергій Костючко; доц. кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Інна Тищук; доц. кафедри іноземної та української філології Юлія Літкович.

Вітаємо наших науковців і бажаємо примножувати свої успіхи, збагачувати  професійний потенціал та максимально реалізовувати власні напрацювання та креативні ідеї!

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції