Навчально-методичний відділ Луцького НТУ провів серію семінарів

Упродовж трох днів навчальний відділ Луцького НТУ провів серію методичних семінарів для представників усіх факультетів університету. Головною темою обговорення стало змістове наповнення навчального плану на наступний 2021-2022 навчальний рік.

В.о. проректора з НПР та забезпечення якості освіти Оксана Ляшенко та керівник відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації Олена Кузьмак акцентували увагу на дотриманні структури навчального плану та ключових аспектах проведення акредитації освітніх програм.

Як зазначила начальник навчально-методичного відділу Наталія Корецька, проведення таких заходів є дуже важливим методом вдосконалення для науково-викладацького складу університету, адже зустрічі відбуваються у форматі відкритого діалогу та дискусій, що допомагає краще зрозуміти потреби і особливості працівників.

Крім того, під час зустрічей піднімалися особливо актуальні для покращення якості освітнього процесу теми, зокрема формування Матриці відповідності компетентностей, а також програмних результатів навчання та освітніх компонентів.