Найспортивніша сім’я – в Луцькому НТУ!

1416 травня в санаторії «Конча-Заспа» біля Києва відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я!». Прибули 24 родини з усіх регіонів України, включаючи сім’ї з Донецької та Луганської областей.

Вперше за всю історію цих змагань Волинську область на цих змаганнях представляла родина Хомичів з міста Луцька (мама – Олена, вчитель фізичної культури Луцької ЗОШ № 2, тато – Анатолій, викладач фізичного виховання Луцького національного технічного університету, а син Михайло – школяр, учень Луцької ЗОШ №2), які були переможцями обласного фестивалю «Мама, тато, я  спортивна сім’я».

Конкурсна програма розпочалася з презентації команд та спортивної вікторини. Родини продемонстрували хист до танців, вокалу та декламування віршів і об’єдналися навколо каверзних запитань вікторини.

15 травня для учасників було організовано оглядову екскурсію Києвом. Всеукраїнський центр «Спорт для всіх» підготував майстер-класи з плавання, настільного тенісу та мексиканського Джиу Джитсу. Найголовнішою подією фестивалю стали фінальні естафети, які відбулися під аркою Дружби народів у місті Києві в рамках відзначення Днів Європи в Україні.

В запеклій боротьбі, показавши стабільні результати у всіх видах програми, сім’я викладача Луцького НТУ Анатолія Хомича, відставши від переможця на шість, а від другого місця всього на два очки, виборола призове третє місце!

Переможці та призери фестивалю з рук заступника Міністра молоді та спорту України Миколи Мовчана та директора Всеукраїнського центру «Спорт для всіх» Сергія Пчеліна отримали нагороди.

Вітаємо найспортивнішу волинську сім’ю з успіхом і зичимо їм нових перемог! А всіх лучан закликаємо активно займатися спортом і пропагувати в своїх сім’ях засади здорового способу життя, займаючись фізичною культурою та спортом.

Павло Мар’юсік,
інженер кафедри фізичного виховання