Нова співпраця між Луцьким НТУ та автомобільним заводом "Богдан Моторс"

13 серпня під час зустрічі ректора Луцького НТУ та ДП "Автоскладальний завод № 1" ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» сторони домовилися про тривале співробітництво. Завод має можливість влаштувати на роботу студентів та випускників університету за спеціальністю інженер-механік,  інженер-електрик, інженер з нормування, механік-зварювальник та інші. Крім того, потреба в таких кадрах є,  – розповідає Лариса Гань, директор Навчального центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації ДП "Автоскладальний завод № 1" ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс».  В свою чергу, працівники заводу мають можливість прослухати курс лекцій від спеціалістів Луцького НТУ. Для цього в приміщенні заводу створюють всі умови. Вже виділено перший поверх для лекційних та практичних занять.

"Це хороша можливість для нашого університету забезпечити завод тими кадрами, яких йому бракує. Крім того, це плюс і для автомобільного заводу отримати якісне навчання для своїх працівників нашими викладачами",  – коментує ректор Петро Савчук.

Микола Джула, директор заводу, розповів, що до кінця року заплановане виготовлення 5 модифікованих автобусів та одного автобуса на газу. Крім того, від початку року, виготовили вже 4 модифіковані автобуси. Завод отримав замовлення на виготовлення 50 автобусів для потреб АТО, після чого в рази поліпшилося його економічне становище.

Варто зазначити, що завод постійно стає переможцем різноманітних тендерів. Зокрема в січні, отримали замовлення на виготовлення  20 електротролейбусів та 40 автобусів з міста Люблін. Натомість, 38 тролейбусів з Луцька курсує вулицями Любліна.

До слова, це один з 5 в Україні заводів, що виготовляє тролейбуси і який в цьому році  святкує своє 60-ліття!