Нові можливості вступу 2020: онлайн-діалог ректора з майбутніми абітурієнтами

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук взяв участь у Zoom-конференції із  викладачами та студентами Шацького лісового коледжу імені В. В. Сулька. Суть онлайн-спілкування полягала в обговоренні питань співпраці, особливостях вступної кампанії 2020 та можливостях, які відкриває Луцький НТУ перед абітурієнтами з коледжів.

Так, Петро Савчук виступив перед слухачами та розповів про переваги Луцького НТУ і поділився де-якими його секретами.

«Передусім, хотілося б звернути увагу майбутніх вступників на те, що цього року вступ саме до українських ЗВО суттєво переважає над закордонними, адже в умовах складної світової ситуації  у своїй державі ви найбільш захищені. Крім того, завдяки налагодженій співпраці Луцького НТУ з іноземними партнерами,  ви маєте можливість навчатись у нас та паралельно отримувати безкоштовну освіту у провідних ЗВО Португалії, Бельгії, Швеції, Польща, Німеччина, Туреччина та інших країн Європи.

Повірте, що можливостей для розвитку себе, своїх професійних навичок та реалізації себе як конкурентного спеціаліста у нас безліч», - зазначає ректор.

Також, Петро Савчук додає про особливості Луцького НТУ, що допомагають забезпечити студентам робочі місця на кращих підприємствах області: «Ще однією особливістю нашого ЗВО є те, що ми максимально адаптували університет під роботодавця. Луцький НТУ запровадив таку річ як дуальна освіта і цього року усі вступники будуть обирати дисципліни на свій розсуд, а на останніх  курсах їм пропонуватимуть декілька варіативних блоків з підготовки спеціаліста для того чи іншого підприємства конкретно».

«І на завершення свого виступу хочу зауважити, що декілька десятків наших студентів стали переможцями та призерами всеукраїнських наукових конкурсів та олімпіад. Думаю, це чудово демонструє те, що ми даємо максимум своїм студентам», - констатував ректор.

Щодо особливостей цьогорічного вступу та його алгоритму студентам Шацького лісового коледжу розповів відповідальний секретар вступної комісії Луцького НТУ Юрій Фещук. Він коротко ознайомив майбутніх вступників із технічними моментами вступного процесу, зі списком необхідних документів, а також відповів на декілька поточних питань від учасників бесіди.

Насамкінець ректор Луцького НТУ Петро Савчук подякував усім учасникам онлайн-зустрічі та особисто директору Шацького лісового коледжу імені В. В. Сулька Ігорю Жмурку за конструктивний діалог і напрацьований план співпраці.

«В умовах карантину це прекрасна і єдина нагода допомогти нашій молоді підготуватися до вступу і ефективно планувати власне майбутнє!», - підсумував ректор.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ