Луцький національний технічний університет надає своїм студентам унікальні можливості для особистого і професійного розвитку. Завдяки широкому спектру освітніх програм, стажувань та програм мобільності, наші студенти мають змогу відкрити для себе нові горизонти, розвивати професійні навички та здобувати міжнародний досвід.

досвід

Вавренюк Анна, студентка групи ОП-21 факультету бізнесу та права, скористалася такою можливістю, взявши участь у програмі "Study Tour to Poland". Анна поділилася своїми враженнями від цієї надзвичайної поїздки та розповіла про цікаві зустрічі і заходи, які відбувалися під час її перебування в Польщі:

«Це був мій перший досвід участі у навчальній програмі за кордоном, і він виявився неймовірним! Я приєдналася до української команди, де всі зустрічі, тренінги та лекції проводилися польською мовою, а для нас постійно працювали перекладачі.»

діяльністьдіяльністьдіяльність

«Завдяки цій програмі я здобула безліч нових знань. Кожен день був насичений цікавими зустрічами, лекціями та тренінгами. У вільний час ми самостійно досліджували це надзвичайно гарне місто.»

«У перші дні ми зустрічалися з волонтерами з Азербайджану, Марокко та Туреччини. Спілкування відбувалося англійською мовою, що дало змогу покращити мій рівень володіння мовою.»

діяльністьдіяльність

«Особливо мене вразила зустріч з представниками Асоціації «Lódzkie Hospicjum dla Dzieci - Lupkowa», яка опікується невиліковно хворими дітьми, надаючи їм медичну, доглядову, реабілітаційну та психологічну допомогу. Вони роблять усе можливе, щоб діти відчували себе як вдома, і все лікування проводиться безкоштовно.»

діяльністьдіяльність

«Ми мали багато лекцій про уряд Польщі, ЄС, вступ Польщі до ЄС, а також зустрічалися з депутатом польського Парламенту. Обговорювали систему освіти в Польщі, подолання корупції, зміни після вступу Польщі до ЄС та співпрацю між Україною та Польщею.»

«Вразила екскурсія Варшавою та її історія у період Другої Світової війни.»

діяльністьдіяльність

«Це був надзвичайний та цікавий досвід, можливість нових знайомств з однолітками з різних міст та країн. Тому не потрібно боятися: якщо у вас є можливість і бажання, обов’язково подавайте заявки на такі програми. Ви отримаєте незабутній досвід та купу позитивних емоцій!»