Партнерська співпраця та спільні проекти: ЛНТУ та Шацька громада узгодили плани на 2023 рік

До Луцького національного технічного університету із черговим робочим візитом завітав голова Шацької селищної територіальної громади Сергій Карпук. Зустріч відбулась із ректором ЛНТУ Іриною Вахович та першим проректором Надією Ковальчук. Мета зустрічі - обговорення попередніх напрацювань та планування подальших кроків співпраці. Пріоритетними напрямками у 2023 році сторони визначили розвиток туристичної сфери, проектну та грантову взаємодію, а також інфраструктурну модернізацію бази відпочинку.

Фото

Як зауважила ректор ЛНТУ Ірина Вахович, у рамках такої співпраці, уже протягом трьох років діє програма розвитку бази відпочинку ЛНТУ «Політех».

Фото

«Це допомагає відновлювати та модернізувати базу, залучати додаткове фінансування у спільних проектах.  Крім того, уже багато років діє автоперехід між Україною та Польщею Адамчуки-Збереже, де у 2020-21 роках  за участі ЛНТУ було здійснено ряд кроків для вдосканалення та розбудови даного пункту пропуску. Сподіваємося, що найближчим часом ми зможемо відкрити додатковий перехід, який стане логістичним вузлом для налагодження тісної взаємодії із Польщею, розвитку туризму, покращення економічних відносин та спрощення системи переходу через кордон», - зазначає Ірина Вахович.

Фото

Своєю чергою, Сергій Карпук наголошує, що будь-яка реалізація проектів повинна ґрунтуватися на науковій основі. «Завдяки тісній співпраці, Луцький національний технічний університет суттєво допомагає розвиватися нашій громаді, систематично надаючи експертну підтримку та супровід у реалізації різного роду проектів», - додає Сергій Карпук.

Фото

Результатом зустрічі стала домовленість партнерів про організацію круглого столу щодо розробки та реалізації спільних проектів співпраці.