ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ ФАКУЛЬТЕТУ БІЗНЕСУ
У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ
СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

17 березня 2015 року студентка групи МІДм-51 Ольга Фоміна брала участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці» секція «Маркетинг: за видами економічної діяльності», який проходив на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. За підсумками конкурсу нашій студентці присуджено друге місце.

«Студентське життя – це не тільки пари, сесія, святкування та «завали». Іноді тобі доручають відстояти честь університету! І як бонус – помандрувати», зазначає студентка.

На конкурс було представлено близько 60 робіт. У підсумковій науково-практичній конференції у секції «Маркетинг: за видами економічної діяльності» виступило 19 студентів з 15 університетів України.

«Відчувала величезну відповідальність за те, щоб гідно представити Луцький НТУ на такому масштабному конкурсі, адже інші конкурсанти були вихованцями Харківських, Київських, Одеських та Львівських університетів, – ділиться враженнями Ольга, – проте моральна підтримка наукового керівника – доцента кафедри менеджменту та маркетингу Олега Ковальчука, батьків та друзів допомогла мені зібратись силами та вибороти призове місце».

Ольга розповіла, що: «Надзвичайно багато часу було витрачено на вибір цікавої та актуальної теми, побудову плану та визначення «родзинки» роботи. Довелось попрацювати під час зимових канікул, перечитати безліч новітніх публікацій, пожертвувати сном та підтримати економічний стан виробників кави, та все це втрачає свою значимість, коли твої зусилля виявились немарними!».

Вітаючи переможців, голова галузевої конкурсної комісії, зазначив, що радий був бачити стільки молодих науковців, які на противагу нинішній ситуації в країні, не стояли осторонь, а зробили свій внесок у розвиток сучасної науки України.

Олег Ковальчук,
доцент кафедри