«Перлинка» оригінально привітала колектив Луцького НТУ зі святами

10 січня до Луцького національного технічного університету з різдвяним привітанням прибув зразковий вокально-хоровий ансамбль «Перлинка».

Зокрема, обдаровані дітлахи вітали колектив університету на чолі з ректором ЗВО Петром Савчуком з новорічно-різдвяними святами. Окрім виконання колядок та щедрівок, молодь танцювала та посівала, даруючи кожному присутньому піднесений настрій та відчуття різдвяного духу.

Потому Петро Савчук подякував учасникам ансамблю та художньому керівнику Наталії Троцюк за вражаючі привітання: «Це найкраща коляда серед усіх, що я бачив до цього. Ви не лише щирі, патріотичні, сповнені кращими почуттями та емоціями, але і надзвичайно талановиті. Сьогодні у цій залі знаходиться не одна різдвяна зірка, а багато, і це ви! Вірю у ваше яскраве майбутнє!».

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1159227360897979