Перші інженерно-геологічні пошуки
студентів кафедри «Автомобільних доріг та аеродромів»
Впродовж квітня-травня 2015 року було організовано виїзд студентів та викладачів гуртка «Грунтознавство, механіка грунтів» на проведення інженерно-геологічних вишукувань для будівництва зерносушильного комплексу в с. Воютин Луцького району, Волинської області.
Участь в цій роботі взяли студенти груп БДН(АДА)-32 та БДН(АДА)-42, завідувач науково-дослідної будівельної лабораторії Василь Жежерун, доцент Володимир Маліков та асистент Ярослав Панасюк.
Було зроблено чотири свердловини глибиною
При міжкафедральній будівельній лабораторії заключено договір 08/15 та отримано кошти на суму 14 661 грн.
В результаті було підготовлено звіт про проведення інженерно-геологічних вишукувань та науковий стенд інженерно-геологічного розрізу для будівництва зерносушильного комплексу в с. Воютин Луцького району.
Ярослав Панасюк,
асистент кафедри автомобільних доріг
та аеродромів
Володимир Маліков,
доцент кафедри автомобільних доріг
та аеродромів