Перші інженерно-геологічні пошуки
студентів кафедри «Автомобільних доріг та аеродромів»

Впродовж квітня-травня 2015 року було організовано виїзд студентів та викладачів гуртка «Грунтознавство, механіка грунтів» на проведення інженерно-геологічних вишукувань для будівництва зерносушильного комплексу в с. Воютин Луцького району, Волинської області.

Участь в цій роботі взяли студенти груп БДН(АДА)-32 та БДН(АДА)-42, завідувач науково-дослідної будівельної лабораторії Василь Жежерун, доцент Володимир Маліков та асистент Ярослав Панасюк.

Було зроблено чотири свердловини глибиною 6 м кожна, а проби взяті з кроком 1м по глибині. Також було створено інженерно-геологічний розріз для визначення несучої здатності та видів грунтів.

При міжкафедральній будівельній лабораторії заключено договір 08/15 та отримано кошти на суму 14 661 грн.

В результаті було підготовлено звіт про проведення інженерно-геологічних вишукувань та науковий стенд інженерно-геологічного розрізу для будівництва зерносушильного комплексу в с. Воютин Луцького району.

Ярослав Панасюк,
асистент кафедри автомобільних доріг